Who Are Lempac?

Cine sunt Lempac?

Oct 27, 2023

Lempac oferă soluții premium de plicuri și ambalaje pentru orice dimensiune de afacere. Cu o experiență de peste 20 de ani și cunoștințe despre produse specifice industriei, echipa noastră de specialiști poate oferi servicii durabile și cu valoare adăugată tuturor clienților noștri de pe piața europeană. Echipa noastră lucrează din greu pentru a se asigura că experiența dumneavoastră cu Lempac este atât plăcută, cât și productivă. Indiferent ce facem, ne străduim să oferim "excelență fără compromisuri".

Având stocuri considerabile de plicuri și ambalaje în depozitele noastre europene, Lempac oferă cu mândrie prețuri de neegalat atât pentru B2B, cât și pentru B2C în gama noastră în continuă evoluție de 1.700 de produse, cu reduceri mai mari disponibile pentru comenzi de volum.

Fie că sunteți în căutarea unui plic de prestigiu din gama noastră de lux de 180 g/m², a unui ambalaj poștal ecologic, a unor plicuri reciclate, a unor pungi PLA biodegradabile, a unor pungi cu bule căptușite, a unor plicuri colorate, a unor pachete multicolore, a unor plicuri tematice, a unor șnururi și șaibe sau a unor produse mai specifice, Lempac vă poate oferi o soluție care să vă satisfacă cerințele.

De asemenea, pentru majoritatea produselor noastre este disponibil un serviciu complet de imprimare care permite personalizarea pentru clienții care doresc să creeze un impact maxim al mărcii pentru afacerea lor.

Principiile noastre de bază sunt încorporate în cultura noastră de afaceri și sunt esențiale pentru succesul nostru continuu - acestea sunt:

  • Furnizarea de servicii excepționale pentru clienți.
  • Oferirea de prețuri competitive pentru întreaga noastră gamă de produse.
  • Construirea unor parteneriate de afaceri cu valoare adăugată de succes cu clienții.
  • Promovarea soluțiilor de produse ecologice.
  • Să respectăm mediul înconjurător.

Ne angajăm să cercetăm noi produse inovatoare pentru a oferi clienților noștri cea mai largă gamă posibilă de produse, așa că vă rugăm să vă abonați mai jos pentru a fi la curent cu noile produse, reduceri, promoții sezoniere și oferte de vânzare.Mai multe articole